Досягнення

Досягнення ліцеїстів у науково-дослідницькій діяльності

2016-2017 н.р.

Всеукраїнський науково-технічний конкурс “Інтел Техно Україна 2015-2016” 

1. Крокіс Марія (11 кл.). Національний етап – I місце (категорія “Інженерія”).  Вихід у суперфінал Конкурсу для змагання за три путівки і право представляти Україну на Всесвітньому  конкурсі “Intel ISEF -2016″ у США, в травні  2017 року. 

2. Іващишин Ярина (8 кл.). Національний етап – III місце (категорія “Енергетика”). Спеціальний приз  від Всеукраїнської благодійної фундації “Відкриті серця України”.

3. Онисько Анастасія (10 кл.). Національний етап – IV (призове) місце (категорія “Інженерія”). 

 Всеукраїнський конкурс-виставка молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України – 2016” 

4. Лівочка Анастасія (11 кл.). Національний етап – II місце (категорія “Технічна творчість і винахідництво”). Грошовий грант від АТ «Укрексімбанк».  

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з екології

8. Іващишин Ярина (8 кл.).       Міський етап – II місце. Обласний етап – I місце.

5.Лівочка Анастасія (11 кл.).    Міський етап – I   місце. Обласний етап – II місце.

6. Онисько Анастасія (10 кл.). Міський етап – II місце. Обласний етап – III місце.

7. Чемерис Маргарита (9 кл.).  Міський етап – II місце. Обласний етап – II місце.

9. Крокіс Марія (11 кл.).   Обласний етап – I місце.

2015-2016 н.р. 

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з екології

1. Подкопаєва Єлизавета (11 кл.). Міський етап – I   місце.  Обласний етап – II місце. Національний етап – II місце. Право представляти Україну на Міжнародній олімпіаді “IYIPO 2016”.   

2. Крокіс Марія (10 кл.). Міський етап – ІI місце.   Обласний етап – ІI місце;   

3. Лагоцька Анастасія (11 кл.).  Міський етап – ІII місце. Обласний етап – ІII місце.

Всеукраїнський конкурс-виставка молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України – 2015” 

4. Крокіс Марія (10 кл.). Національний етап – II місцеСтипендія “Укрексімбанку”.   

5. Дунець Олена (9 кл.). Національний етап – II  місцеСтипендія “Укрексімбанку”.

Всеукраїнський науково-технічний конкурс “Інтел Техно Україна 2015-2016” 

6. Лагоцька Анастасія (11 кл.). Національний етап – III місце (категорія “Інженерія”).

7. Лівочка Анастасія (10 кл.). Національний етап – III місце (категорія “Інженерія”). 

8. Зарадюк Павло (9 кл.) Національний етап – IV (призове) місце (категорія “Інженерія”). 

9. Лозинська Анастасія (11 кл.). Національний етап – IV (призове) місце (категорія “Інженерія”). 

10. Дунець Олена (9 кл.). Національний етап – IV (призове) місце (категорія “Комп’ютерні науки”).

11. Хацко Марія (9 кл.). Національний етап  – IV (призове) місце (категорія “Робототехніка та інтелектуальні машини”). 

12.Котюк Володимир (10 кл.). Національний етап – IV (призове) місце (категорія “Енергетика”). 

Всеукраїнський науково-технічний конкурс “Інтел Еко Україна 2016” 

13. Шеремей Володимир (10 кл.). Національний етап – I місце (категорія “Екологічна інженерія”). Право представляти Україну на Міжнародному конкурсі “I-SWEEEP – 2016” (26.04-01.05.2016 р., м.Х’юстон,штат Техас, США). Право представляти Україну на Міжнародній олімпіаді “INESPO – 2016” (29.05-03.06.2016 р.,м.Утрехт, Нідерланди).

14. Подкопаєва Єлизавета (11 кл.). Національний етап – II місце (категорія “Екологічна інженерія”). Право представляти Україну на Міжнародному конкурсі “Intel Isef – 2016” (08-13.05.2016 р., м.Фінікс,штат Аризона, США).

15. Крокіс Марія (10 кл.). Національний етап – право представляти Україну на Міжнародному конкурсі “IFSES-2016” (18-21.04.2016 р., м.Гвадалахара, Мексика).

16. Котюк Володимир (10 кл.). Національний етап – III місце. 

17. Дунець Олена (9 кл.). Національний етап – III місце. 

18. Петрань Віра (10 кл.). Національний етап  IV (призове) місце.

 

Міжнародний конкурс “Енергозберігаючі традиції народів України і Молдови”

19. Онисько Анастасія (9 кл.). Національний етап  III місце. Міжнародний етап – III місце.

Конкурс “Всеукраїнський юнацький водний приз-2015”

20. Крокіс Марія (10 кл.). Національний етап – І місце. Гран-прі від посольства Королівства Швеції в Україні.  Право представляти Україну у Швеції на Міжнародному конкурсі”Stockholm Junior Water Prize-2013″.  

21. Подкопаєва Єлизавета (11 кл.). Національний етап  III місце. 

22. Дунець Олена (9 кл.). Національний етап – IV (призове) місце.

 Міжнародна олімпіада “IYIPO – 2016”

21-24.04.2016 р., м.Тбілісі, Грузія

 23. Подкопаєва Єлизавета (11 кл.) – I місцезолота медаль.
 
Міжнародний конкурс “IFSES – 2016”,
18-21.04.2016 р, м.Гвадалахара, Мексика
24. Крокіс Марія (10 кл.) – Диплом, Почесна медаль, Сертифікат за кращий інженерно-дослідницький проект.
 
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук 
25. Лівочка Анастасія (10 кл.). Обласний етап – I місце . Національний етап – II місце. 
26. Подибайло Мирослава (11 кл.). Обласний етап – I місце
27. Дунець Олена (9 кл.). Обласний етап – II місце.

2014-2015 н.р.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з екології 

1.  Подкопаєва Єлизавета (10 кл.).  Міський етап – ІI місце.   Обласний етап – І місце.  Національний етап – ІII місце.

2.  Петрух Марія-Анастасія (9 кл.). Міський етап – ІI місце. Обласний етап – ІII місце.

 Всеукраїнський конкурс “Intel-Техно Україна 2014-2015”

3. Крокіс Марія (9 кл.).  Національний етап – ІI місце (категорія – “Інженерія”). Сертифікат від американської асоціації  жінок-дослідників Землі (AWG) – “За видатний проект з наук про Землю”

4. Подкопаєва Єлизавета (10 кл.).  Національний етап  – ІI місце (категорія – “Енергетика”) 

5. Лагоцька Анастасія (10 кл.).  Національний етап – ІV (призове) місце (категорія – “Інженерія”).

6. Хацко Марія (8 кл.). Національний етап – ІV (призове) місце (категорія – “Інженерія”)Сертифікат від американської корпорації RICOH – “За кращий проект для сталого розвитку”.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів  Малої академії наук

7. Лівочка Анастасія (9 кл.). Обласний етап – I місце (Секція “Технічні науки”, базова дисципліна – математика).  Національний етап – Головний приз Конкурсу – від Першого Президента України Л.М.Кравчука.

8.  Подибайло Мирослава (10 кл.).  Обласний етап – I місце (Секція “Технічні науки”, базова дисципліна – математика).

Всеукраїнський конкурс “Intel Еко – Україна 2015”

9.  Лагоцька Анастасія (10 кл.). Національний етап ІI місце (категорія – “Екологічна інженерія”) . Сертифікат від американського освітнього Фонду з матеріалознавства (ASM) – “За видатний проект з матеріалознавства”Вихід у суперфінал. Право представляти Україну у фіналі  “International Young Inventors Project Olimpiad 2015”  (Тбілісі, Грузія. 01-03 травня 2015 р.). 

10.  Подибайло Мирослава (10 кл.). Національний етап – ІII місце (Категорія – “Навколишнє середовище”). Вихід у суперфінал. Право представляти Україну у фіналі  “International Young Inventors Project Olimpiad 2015”  (Тбілісі, Грузія. 01-03 травня 2015 р.). 

11.  Котюк Володимир (9 кл.). Національний етап ІII місце (Категорія – “Екологічна інженерія”).

12.  Полюга Роман (9 кл.).  Національний етап ІII місце (Категорія – “Екологічна інженерія”). 

13.  Лівочка Анастасія (9 кл.).  Національний етап – ІV (призове) місце (Категорія – “Екологічна інженерія”).

Конкурс “Всеукраїнський юнацький водний приз-2015”

14. Козловський Павло-Вадим (8 кл.). Національний етап – Відзнака  від  WaterNet та SJWP в Україні “За кращу інженерну розробку”Спеціальна відзнака, а також Лист-подяка  від Міністерства екології та природних ресурсів України “За оригінальне інженерне рішення”

15. Петрух Марія-Анастасія (9 кл.). Національний етап – Відзнака  від  WaterNet та SJWP в Україні “За кращу інженерну розробку”Спеціальна відзнака, а також Лист-подяка  від Міністерства екології та природних ресурсів України “За оригінальне інженерне рішення”

16. Крокіс Марія (9 кл.). Національний етап – Відзнака  від  WaterNet та SJWP в Україні “За кращу інженерну розробку”. Спеціальна відзнака, а також Лист-подяка  від Міністерства екології та природних ресурсів України “За оригінальне інженерне рішення”

17. Подкопаєва Єлизавета (10 кл.). Національний етап – Відзнака  від  WaterNet та SJWP в Україні “За кращу інженерну розробку”. Спеціальна відзнака, а також Лист-подяка  від Міністерства екології та природних ресурсів України “За оригінальне інженерне рішення”

18. Лагоцька Анастасія (10 кл.). Національний етап – Лист-подяка Міністерства екології та природних ресурсів України.

19. Подибайло Мирослава (10 кл.). Національний етап – Лист-подяка Міністерства екології та природних ресурсів України.

Всеукраїнський конкурс-виставка молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України-2014” 

20. Дунець Олена (8 кл.).  Обласний етап – місце.  

21.  Лагоцька Анастасія (10 кл.). Обласний етап – I місце.

22.  Лівочка Анастасія (9 кл.). Обласний етап – I місце.

23.  Полюга Роман (9 кл.).  Обласний етап – I місце.

24.  Котюк Володимир (9 кл.). Обласний етап – I місце. 

25.  Подибайло Мирослава (10 кл.).  Обласний етап – I місце.

26. Подкопаєва Єлизавета (10 кл.).  Обласний етап – I місце.

27. Грант Максим (10 кл.). 28. Турчин Даниїл (10 кл.). Командний проект. Обласний етап – I місце.

29.  Крокіс Марія (9 кл.).  Обласний етап – II місце.

30.  Петрань Віра (9 кл.).  Обласний етап – II місце. 

31. Хацко Марія (8 кл.). Обласний етап – II місце.

32. Козловський Павло-Вадим (8 кл.). Обласний етап – ІII місце. 

33. Петрух Марія-Анастасія (9 кл.). Обласний етап – ІII місце. 

34.  Хіраш Назар (9 кл.).  Обласний етап – III місце.

2013-2014 н.р.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з екології

1.  Крокіс Соломія (9 кл.). Міський етап – ІI місце.

2.  Журавель Юлія (10 кл.). Міський етап – ІII місце.

Всеукраїнський конкурс “Intel-Еко Україна 2014”

3. Шеремей Володимир (8 кл.). Національний етап  – ІI місце. Грошовий сертифікат від Приватбанку.

4. Кроковський Едуард (8 кл.).  Національний етап – ІII місце. 

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “Діти за чисту енергію”

5. Лата Михайло (9 кл.). Національний етап – III місце. 

Всеукраїнський конкурс учнівських винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного спрямування  

6.  Шалай Діана-Марія (10 кл.). Національний етап – ІI місце. Грошовий сертифікат від Приватбанку.

7. Шеремей Володимир (8 кл.). Національний етап – ІII місце.

Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел-2013”

8. Крокіс Соломія (9 кл.). Національний етап – ІII місце.

Всеукраїнський конкурс шкільних проектів з енергозбереження “Енергія і середовище- 2014”

9. Сітенко Владислав (11 кл.). Національний етап – ІI місце. Грошовий сертифікат від Приватбанку.

Конкурс “Всеукраїнський юнацький водний приз-2014”

10. Крокіс Соломія (9 кл.). Національний етап –  Диплом фіналіста.  Вихід у суперфінал. Диплом і цінний приз.

Всеукраїнський конкурс “Intel-Техно Україна 2014”

11. Шалай Діана-Марія (10 кл.). Національний етап  ІI місце (категорія – “Фізика та астрономія”) 

12. Крокіс Соломія (9 кл.).  . Національний етап – ІV  (призове) місце (категорія – “Інженерія”).

13. Гунько Валентина (10 кл.).   Національний етап – ІV місце (категорія – “Інженерія”). Сертифікат від американської фірми RICOH – “За кращий проект для сталого розвитку”

 2012-2013 н.р.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з екології

1.  Швайка Зеновія (10 кл.).  Міський етап –  І місце.   Обласний етап – І місце.    

     Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “Діти за чисту енергію”

 2. Пічний Ростислав (9 кл.),  3. Сеньковський Володимир  (9 кл.) – командний проект. Національний етап – Дипломи Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

      Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел-2012”

 4. Швайка Зеновія (10 кл.).   Національний етап – І місце.

 Всеукраїнський науково-технічний конкурс “Intel-Техно Україна 2013”

5. Пічний Ростислав (9 кл.).   6. Сеньковський Володимир (9 кл.).   Командний проект. Національний етап – ІI місце  (категорія “Енергетика”).
7. Сітенко Владислав (10 кл.). Національний етап – ІV (призове) місце (категорія “Енергетика”).

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

8. Швайка Зеновія (10 кл.).  Обласний етап – І місце (секція “Технічні науки”. Базова дисципліна – математика).

Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів “Золотий байт – 5”

9. Дунець Роман (11 кл.).  Регіональний  (Західна Україна) фінал – ІII місце (номінація – “Навігатор мереж”).
10.  Дунець Роман (11 кл.).  11. Васюта Остап (11 кл.).  12. Бабій Дмитро (11 кл.). – командний проект. Регіональний  (Західна Україна) фінал– ІII місце (номінація – “Магістр проектів”). 

Всеукраїнський науково-технічний  конкурс “Intel-Еко Україна 2013”

13. Швайка Зеновія (10 кл.).  Національний етап – ІI місце (категорія “Екологія”).

Міжнародний конкурс науково-технічної творчості молоді “Intel Isef 2013” 

(США, штат Аризона, м.Фінікс, 13-17.05.2013 р.)

14. Швайка Зеновія (10 кл.).  Медаль фіналіста.

Конкурс “Всеукраїнський юнацький водний приз-2013”

15. Швайка Зеновія (10 кл.). Обласний етап – І місце. Національний етап – І місце. Гран-прі від посольства Королівства Швеції в Україні. 

Міжнародний конкурс “Stockholm Junior Water Prize-2013”  

(Швеція, Стокгольм, 29 серпня – 04 вересня 2013 р.)

16. Швайка Зеновія (10 кл.).  Диплом фіналіста. 

 2011-2012 н.р.

       Західноукраїнський конкурс творчих робіт Малої технічної академії наук

1. Дунець Роман (10 кл.).  Творча робота з програмування Фінал – I місце (Категорія “Ігроман”).

       Міжнародний конкурс комп’ютерних проектів “INFOMATRIX-2012”

2. Дунець Роман (10 кл.). Національний етап – III місце (категорія “Програмування”). Приз спонсорських симпатій.  Міжнародний етап (Румунія, Бухарест, 03-07 травня 2012р.) – III місце, бронзова медаль.

2010-2011 н.р. 

        Західноукраїнський конкурс творчих робіт Малої технічної академії наук 

1. Вонсик Євген (10 кл.).  Творча робота з програмування “Сонячна система-2010”. ФіналIII місце (Секція “Комп`ютинг”).

2009-2010 н.р.

        Міський конкурс учнівських проектів «Фізика навколо нас» 

1. Гринчук Оксана (9 кл.). 2. Жуковський Дмитро (9 кл.). Науково-пошукова робота «Явище електромагнітної індукції».    Районний етап – ІII місце.  

         2008-2009 н.р.

         Обласний конкурс «Забуті українські імена в науці  і техніці»  

1. Дубас Ірина (10 кл.),  2. Галушка Марія (10 кл.). Командний проект  «Євген Гладишевський  і Петро-Богдан Крип’якевич –  творці  Львівської кристалохімічної  школи». Районний етапІ місце.  Обласний етап – І місце. 

3. Дубас Ірина (10 кл.).Тематичний сценарій “Саміт Землі або ідеологія ноосфери”. Районний етап – I місце.    Обласний етап – І місце. 

4. Снилик Павло (10 кл.). Творча робота „Адмірал з гірського гуцульського села”.  Районний етап – І місце.

5. Сакин Олена (10 кл.). Науково-пошукова робота «Родина Кістяківських – сузір’я на небозводі світової науки».  Районний етап – ІІІ місце.