Коротко про ліцей

           Історична довідка. У центрі Львова, неподалік Оперного театру, на вулиці Таманській,11,  знаходиться велична будівля  (пам’ятка архітектури – охоронний № 1036) Львівського технологічного ліцею, що збудована у 1891 р. як міська школа імені видатного вченого Т.Чацького, за проектом архітектора А.Каменобродського, в стилі історизму. На чільному фасаді збереглися три герби Львова австрійського періоду,  оздоблені елементами неоренесансу та необароко. Назва вулиці походить  від півострова Тамань, на якому в 1792 р. висадилися українські козаки Чорноморського війська на чолі з Антоном Головатим для поселення на землях вздовж р. Кубані. У листопаді 1918 р. у будинку школи була розташована сотня  українського війська під командуванням хорунжого Михайла Мінчака, що забезпечувала оборону центру міста з північно-західного боку, а також здійснювала наступальні дії на ворога. (З книги “Lwów stary i wczorajszy”. – Lwów, 1911.-S.326-331). Понад 125 років тут є осередок шкільництва: СШ № 11, згодом МНВК,  з 1990 р. – навчально-технологічний центр учнівської молоді. Ухвалою сесії Львівської міської ради  від 05.07. 2007 р., за № 1112  створено Львівський технологічний ліцей, у якому здобувають знання учні 8-11 класів.

             З нашої візитки. Обладнані навчальні кабінети загальноосвітніх і профільних предметів;  Ресурсно-методичний центр науково-дослідницьких технологій; два комп’ютерних класи; спортивний зал; два тренажерних зали, спортивні секції і гуртки; туристичний клуб «Наш край»; театрально-драматична студія; літературний гурток “Проба  пера”; студія моделювання “Краса і мода”;  дискусійний клуб “Інтелект”; вечори відпочинку, конкурси; конференц-зал; бібліотека;  медпункт;  їдальня – усе це наш Ліцей.

Належне  вивчення загальноосвітніх дисциплін у ліцеї якісно поєднується з поглибленою профільною підготовкою ліцеїстів, які на професійному рівні вивчають:

  • комп’ютерні технології  – англійська мова професійного спрямування, комп’ютерна графіка; web-дизайн; настільні видавничі системи; діагностика ПК; програмування; сайтобудування, адміністрування мереж,  українська та польська ділові мови.
  • основи туристичного бізнесу (за програмами підготовки агентів з організації туризму) – географія та економіка туризму; англійська, українська та польська бізнес-мови; туристичний сервіс і менеджмент; інформаційне забезпечення індустрії туризму.

         Динаміка, перспектива, вектори розвитку: 

УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


7-ма сесія 7-го скликання 

УХВАЛА № 1885 від 27.04.2017

Про зміну типу та назви Львівського технологічного ліцею

Розглянувши звернення Львівського технологічного ліцею від 25.11.2016 № 262, керуючись ст. ст. 18, 36 Закону України “Про освіту“, ст. ст. 9, 11 Закону України “Про загальну середню освіту“, ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила:
1. Змінити:
1.1. Тип загальноосвітнього навчального закладу III ступеня на вулиці Таманській, 11, заснованого на комунальній формі власності, на загальноосвітній навчальний заклад II-III ступеня.
1.2. Назву Львівського технологічного ліцею на навчально-виховний комплекс “Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей“.
2. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики провести зміни, зазначені у пункті 1 цієї ухвали, з дотриманням законодавства України.
Відповідальний: начальник управління
освіти департаменту гуманітарної
політики.
3. Здійснювати видатки на утримання навчально-виховного комплексу “Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей“ за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на галузь “Освіта“.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 11.05.2017