Шлях до успіху

Створенням у 2012-2013 н.р. в Ліцеї першої й чи не єдиної досі у загальноосвітніх навчальних закладах України  науково-дослідної лабораторії  започатковано пілотний проект “Науково-дослідницька діяльність як вагомий чинник формування в учнів системних знань і підвищення мотивації до навчання”.

  Ідея виявилася надзвичайно вдалою і плідною. Неминучі, як у кожній новій справі, різні організаційні-методичні, матеріально-технічні, фінансові та інші проблеми, що виникали буквально на кожному кроці,  вирішувалися завдяки енергії, винахідливості, організаційному таланту керівника (спочатку на громадських засадах) новоствореної лабораторії Віктора Петровича Колдуна, а також суттєвій підтримці благодійників, які у теперішні складні часи є не байдужими до шкільної освіти.  

   Лабораторія працює цілорічно, у тому числі й під час канікул, що дозволяє вирішувати низку проблем суспільного характеру, зокрема, змістовного дозвілля, протидії шкідливим звичкам дітей, негативних  впливів на них “вулиці”, нездорового середовища у дисфункційних сім’ях, охоплення цікавою діяльністю дітей, що належать до груп різних соціальних ризиків.

   Учням в лабораторії цікаво. Це – світ відкриттів та ідей, нові знання, радість винайдення, бачення результатів своєї праці, налаштованість на навчання і творчий пошук.  Успіхи ліцеїстів на різних конкурсах вагомо підтверджують правильність обраного нами задуму і напряму діяльності. 

У НДЛ-1

У НДЛ-2Асп-матр. принцип